X
تبلیغات
رایتل
یکشنبه 11 بهمن‌ماه سال 1388

قطعا خصلت های اشخاص همچنانی که همه اطلاعات و مشخصات خلقت توسط بنی بشر شناخته نشده هنوز به سیطره و تحت لوای عالمان و محققین در نیامده وبنابراین سیاق شناخت انسانها حسب تشخیص افراد در مبانی مختلف و تفکرات متعدد مورد بررسی و بقولی شناسایی قرار میگیرد و بدین لحاظ از منظر چیدمان دندان نیز یکی از روشهای متداول برای شناخت شخصیت نوع بشر میباشد که برای اطلاع شما دوستان مطلبی در این باب می اورم حتما برای شما نیز جالب است : 

رابطه دندان و شخصیت!!! 

از نظر برخی روانشناسان ، تا حدودی میتوان هر فردی را به کمک چیدمان دندانهایش شناخت. مرتب بودن دندان ها ، بزرگ و کوچک بودنشان و حتی فاصله داشتن و نداشتنشان ...

دندان های مرتب،منظم و ریز:

تداعی کننده یک چهره مهربان، ساده، قانع و با گذشت است. عواطف و احساسات قوی و مهربانی در لبخند آن ها کاملا نمایان است. چهره ای آرام و دلسوز دارند. به آینده امیدوارند و از اعتماد به نفس بالایی برخوردار هستند.

وقتی دندان های پیشین (سانترال) بزرگ تر هستند: 

نشان دهنده فردی ماجراجو، شلوغ، پر احساس، در عین حال دقیق، منظم، مقتدر، جسور، جاه طلب و کنجکاو که قبل از انجام هر کاری بارها و بارها جوانب کار را می سنجد به گونه ای که گاهی اوقات خود نیز خسته می شود. از روابط اجتماعی قوی و مناسبی برخوردار است.

 

دندان های نامرتب:

بیان کننده شخصیتی خجالتی و کمرو اما مصمم و قاطع که به مسایل پیرامون خود نگاهی عمیق دارد. ترجیح می دهد افکار جدیدی در خانواده پایه گذاری کند. زیاد اهل مسافرت نیست. به دوستی های ماندگار نیز پایبندی ندارد، ولی پشتکار زیادی دارد. شدیدا خواهان تنوع و جاه طلب است.

دندان های مرتب اما با فاصله:

فرد قابل اعتماد و پشتیبانی قوی برای اعضای خانواده، دقیق، نکته سنج و دارای قدرت تحمل بالا است. بیشتر مواقع برای حل مشکلات ترجیح می دهد به تنهایی مسایل خود را حل کند. خیلی اهل ریسک نیست. ترجیح می دهد آهسته و پیوسته حرکت کند. با این حال پشتکار و مداومت است که همواره او را به جلو می برد. احساس مسئولیت قوی و عجیب نسبت به خانواده و دوستان و آشنایان و همکاران و حتی همسایه ها، از او موجودی صبور و مهربان می سازد. به خوبی می تواند سخنرانی کند، بحث و استدلال کند و دیگران را متقاعد کنند