X
تبلیغات
پخش زنده جام جهانی
سه‌شنبه 11 خرداد‌ماه سال 1389

دیروز را که در ماموریت بازدید ازشعب مناطق گرمسیری بودم ضمن ملاقات با همکاران شعب دوگنبدان و بلادیان و بهمئی و لنده ودهدشت و اریوبرزن و طالقانی و چرام و باشت که از صبح زود حدود 4.5 شروع شد تا ساعت 12.45 شب ادامه داشت ریاست جدید شعبه لنده نیز معرفی و از زحمات رئیس قبل تقدیر شد امشب که مشغول مطالعه وبلاگ دوستان بودم با گزارشی در این خصوص در پایگاه مجازی همکار خوبم اقای خرمی برخوردم که صلاح دیدم برای استحضار شما انرا در این محل منعکس کنم : 

بسمه تعالی

مراسم تودیع ومعارفه رئیس بانک کشاورزی شعبه لنده در تاریخ۱۰/۰۳/۱۳۸۹با حضور مدیر ستادی بانک در استان جناب آقای خادم الحسینی معاونت پشتیبانی جناب آقای سعیدی امام جمعه محترم شهر لنده حاج آقا محمودی حضور جمعی از مشتریان و همشهریان شهر لنده و کارمندان شعبه در محل بانک تشکیل شد.

این مراسم شامل چهار بخش بود که به استحضار دوستان می رسانم

۱) ابتدای این مراسم به میمنت میلاد دخت نبی اکرم(ص) فاطمه زهرا (س)با تلاوت سوره مبارک کوثر توسط آقای بینایی قرائت گردید.

۲)در قسمت دوم برنامه امام جمعه شهر لنده ضمن خوش آمدگویی به مدیر ستادی بانک وهیئت همراه از پستها سخن به میان آورد و پستها را به خورشید مانند کردند همانطوری که خورشید طلوع وغروب دارد پستها هم ماندنی نیستند و هر کس یک روز آمد یک روزی هم باید برود .حاج آقا محمودی از زحمات آقای جهانبین به عنوان رئیس شعبه قبلی و آقای مشهدی زاده به عنوان سرپرست بانک تقدیر وتشکر کردند در پایان ضمن خوش آمد گویی به آقای فتحی ایشان را به تقوی و مردم داری دعوت نمودند.

۳)در سومین قسمت مراسم مدیر ستادی بانک در استان بعد از تقدیر و تشکر از حضور حاضرین در جلسه از خردادماه به عنوان یک ماه سراسر تاریخ برای انقلاب اسلامی یاد کردند از سوم خرداد روز آزادسازی خرمشهر قهرمان تا قیام خونین پانزده خرداد تا رحلت بنانگذار انقلاب  امام(ره) همچنین تقارن عید فرخنده کوثر در خردادماه را به فال نیک گرفتند.

آقای خادم الحسینی از بانک کشاورزی و هدف آن که توسعه اقتصاد کشاورزی در کشور است سخن به میان آوردند و گفتند: همه این آمدن و رفتنها جهت اعتلای نظام مقدس جمهوری اسلامی است و ما از خدمت کردن به خلق جهت سربلندی ایران عزیزمان خدای را شاکریم.

مهندس خادم الحسینی به گسترده تر شدن بانک در نقاط محروم وکمتر توسعه یافته استان اشاره کردندوافزودند : رسالت بانک کشاورزی خدمت به مردم و قشر کم درامد و استقلال آنها در بخشهای مختلف کشاورزی می باشد و ما بر این اصل ایمان داریم که نقاط کمتر توسعه یافته استان را بیش از پیش مورد توجه قرار دهیم تابه شعار بانک برسیم یعنی بانک کشاورزی بانک همه مردم ایران .

مدیر ستادی بانک ضمن معرفی آقای ستار فتحی به عنوان رئیس جدید شعبه لنده از زحمات آقای جهانبین رئیس شعبه قبلی و آقای مشهدی زاده سرپرست شعبه تقدیر و تشکر کردند.

۴)در پایان جلسه لوح تقدیرهایی از طرف پرسنل شعبه تدارک دیده شد که توسط حاج آقا محمودی و مهندس خادم الحسینی به آقایان جهانبین و مشهدی زاده اهداء گردید.