X
تبلیغات
رایتل
جمعه 26 فروردین‌ماه سال 1390

همچون مطلب قبل بازهم باشرمندگی و پوزش مجدد از غیبت طولانی در این مدت خدمت رسیدم وقطعا حقوق تمامی خوانندگان عزیز و شریفی را که بر حقیر منت گذاشته و به این وبلاگ سرکشیده و بنده نیز بوجودبا برکتشان افتخار کرده و خواهم کرد محفوظ داشته و برایشان ارزوی سلامتی و بهروزی و کامیابی میکنم. 

مدتی بالغ بر بیست و شش روز تمام از فرارسیدن سال جهاد اقتصادی و سال یکهزاروسیصد ونود میگذرد و وظیفه ایجاب میکند که سالی پر از خیر و برکت را برای همه عزیزان بوپژه خوانندگان با محبت و همیشه همراه از درگاه یزدان پاک ارزو کنم. 

شاید برخی از دوستان والبته  بیشتر همکاران گرامی در جریان هستند که علیرغم اینکه ماموریت خدمت در بانک کشاورزی در روزهای اخرین سال هشتادو نه به اتمام رسیده و با خدمت مقدس سربازی سی سال خدمت در سازمان دولتی پایان می پذیرفت لیکن بدلیل تصمیم اولیائ بانک 

در پانزده فروردین سالجاری یعنی حدود یازده روز قبل مسئولیت هشت ساله خدمت در استان کمتر توسعه یافته کهگیلویه و بویر احمد را به همکاری دیگر واگذار که امیدوارم با عنایت به انکه هرانچه داشتم برای توسعه سازمانی و استان برطبق اخلاص گذاشتم این خدمت وسایر فعالیتها که خداوند شاهد و گواه   است با تمام خلوص انجام و قطعا رب ودود نیز شاهد و ناظر بر ان بود مورد تائید افریدگار هستی و صاحب هردو جهان واقع گردد وامید دارم همکار جایگزین هم بتواند در شرائط سخت خدمت در  منطقه محروم موفق شده و مردم شریف ایران و استان از این مواهب الهی بنحو شایسته بهره برداری کنند. 

 داستان خدمت هرانچه بود به اتمام رسید و اگرچه شاید دوران پر تلاطمی را پشت سر گذاشتم لیکن رجاء واثق دارم که دعای مردمی که در دوران سخت ناظر بر عملکردها هستند و قضات خوبی نیز برای ممیزی سره از ناسره میباشند توشه عظیمی را با من همراه کرده که با این سرمایه خدادادی مابقی عمر را با افتخار سپری خواهم کرد در عین حال خدمت حقیر نیز همچون سایر بندگان خدا در بردارنده حسنات و وجنات و چالشها و تهدیدها و فرصتها و...بود و در پی این اتفاقات چه در روزهای اغازین و چه روزهای و اپسین خاطرات بسیار جالب و عبرت اموزی نهفته هست که اگر خداوند متعال عمری عطا کرد شاید در ادامه ودر فرصتی بدانها بپردازم خاطراتی که در ذهنم تداعی کننده اخلاق و رفتار انسانها و شخصیتها و رموز و ....میباشد وچه بسا که این بیان برای سایر افرادی که در صدد خدمت و تلاش و سازندگی و تحول و ...هستند بسیار مفید و موثر باشد.  

اری محبت بیشمار افرادی همچون سایر مواقع در روزهای پایانی مشمولم شد ازانجمله دوستان مطبوعاتی از صدا و سیما تا نشریات و سایتها و....که برای نمونه مطلبی را که درسایت عصر دنا توسط دوست بسیار خوبم اقای علبیبازی  نگاشته شده را در ذیل می اورم البته خواننده ای گرامی که قطعا از شمایل و نگرش و ایده و عملکرد حقیر دل خوشی نداشته نیز عقیده خود را بیان داشته که همچون عمر سپری شده خود بر ان دستان نیز که قلم به انتقاد گشوده بوسه زده و برایشان از خداوند متعال طلب صبری جزیل و جمیل داشته و امید به اصلاح در نگرش دارم : 

بازنشسته شدن دوتن از خوشنام ترین مدیران بانکی کهگیلویه و بویراحمد/

عصردنا: تغییر در مدیران عامل بانک  استان آغاز شده است و شنیده های "عصردنا" حاکی از آن است که این روند ادامه دارد .این تغییرات تا کنون با بازنشسته شدن دو تن از مدیران عامل بانک های "کشاورزی "و "مسکن" کهگیلویه و بویراحمد آغاز شده است .

 "مهندس غدیر خادم الحسینی " مدیرعامل سابق یانک کشاورزی کهگیلویه و بویراحمد پس از سی سال خدمت که هشت سال آن را در استان کهگیلویه و بویراحمد با عنوان مدیریت بانک کشاورزی استان عهده دار بود به افتخار بازنشستگی نائل شده است و جای خود را به آقای "رم رودی" از سیستان و بلوچستان خواهد داد . به گزارش رسیده به "عصردنا" "رم رودی" معاون بیمه بانک کشاورزی استان سیستان و بلوچستان بوده است .مراسم تودیع و معارفه مدیریت جدید و سابق بانک کشاورزی روز شنبه 20 فروردین 90 راس ساعت 30/9 صبح در سالن این بانک در یاسوج برگزار خواهد شد . شنیده شده است که مهندس خادم الحسینی از حضور در این مراسم خودداری خواهد کرد .مهندس خادم الحسینی که از مدیران خوش نام و توانمند بانکی در استان بوده است از برخی رفتارهای انجام شده در اواخر دوران مدیریتی اش به شدت ناراحت است .

 خادم الحسینی در طول هشت سال مدیریت اش بر بانک کشاورزی توانست با خوشنامی و پشتکار وجهه اجتماعی ماندگاری در کهگیلویه و بویراحمد برای خودش فراهم نماید . شیوه مدیریت مردمی و تلاش برای رفع مشکلات ارباب رجوع و ارتباط مستمر با مشتریان بانک کشاورزی در استان از خادم الحسینی چهره ای مردمی و خدوم ساخته بود که تا سالیان سال در یاد و خاطره مشتریان بانک کشاورزی کهگیلویه و بویراحمد و مردم این استان خواهد ماند . وی تنها  مدیر غیر بومی استان بود که توانسته بود به مدت هشت سال با خوشنامی و مردم داری در کهگیلویه و بویراحمد مدیریت کند . رضایت مردمی و توسعه بانک کشاورزی از مهمترین آثار مدیریتی خادم الحسینی بود و هست . گزارش های رسیده به عصردنا حاکی از آن است که  برخی بانک های خصوصی به دنبال جذب خادم الحسینی برای سپردن مدیریت های کلان بانکی در شهرهای تهران و شیراز هستند . خادم الحسینی هنوز تصمیم نهایی خود را در این خصوص اعلام نکرده است و قرار است این تصمیم به زودی اعلام شود .

از سوی دیگر "سید مرتضی رمضانی "  مدیر عامل بانک مسکن کهگیلویه و بویراحمد جای خود را به فرشید موسوی معاون کنونی مدیریت شعب بانک مسکن کهگیلویه و بویراحمد داده است و خود به افتخار بازنشستگی نائل شده است .

رمضانی از مدیران بومی توانمند و مردمی در حوزه بانکداری بود که سالیان سال در استان های فارس ، کهگیلویه و بویراحمد و .... مدیریت های بانکی را عهده دار بود .تعامل وی با مشتریان بانک مسکن و مدیران استانی از مهمترین ویژگی های برجسته شخصیتی و مدیریتی رمضانی بود که امید است مدیریت جدید میراث دار خوبی در این زمینه باشد .

وی توانست در مدت استقلال بانک مسکن استان از فارس با گسترش شعب آن خدمات لازم را به متقاضیان به خصوص مسکن سازان به خوبی ارائه دهد . به گونه ای که رضایت مردمی را به همراه داشت .   
 شنیده ایم که برخی بانک های خصوصی هم به دنبال جذب رمضانی و بهره مندی از تجربیات و شخصیت ارزنده این مدیر باتجربه و خوشنام کهگیلویه و بویراحمدی هستند .
 مراسم تودیع و معارفه مدیران جدید و قدیم این بانک  روز چهارشنبه 17 فروردین 90 برگزار شد.

بانک مسکن کهگیلویه و بویراحمد سال 85 از مدیریت بانک استان فارس مستقل شد و در حال حاضر 11 شعبه در سراسر استان دارد. 

 

نظرات 

 
0 #2 ارمند از کشاورزان 1390/01/23 20:06
حقا که جای ایشان در استان خالی وشمانیز حق مطلب را ادا کردید باشد تا نامهای نیکو برای همیشه ایام در اذهان مردم باقی مانده واز زحماتشان تقدیر شود امیدوارم که رئیس جدید بانک کشاورزی هم مثل اقای خادم الحسینی خدمات قابل تحسینی به استان بکنند ضمن تشکر از شما که به نقاط مثبت و منفی افراد میبردازید ای کاش افراد ی که اینچنین نظریه میدهند نیز وجدان خود را قاضی کنند.در هرصورت برای ایشان ارزوی سلامتی و موفقیت داریم .
نقل قول
 
 
-1 #1 حمیدی 1390/01/19 13:41
درست است که آقای خادم الحسینی فعلاً عزل و فرد دیگری به جای وی منصوب خواهد شد ولی اینکه وی از مدیران خوشنام بوده است را با چه بررسی و تحقیقی بدست آورده اید ، اینجا لازم نیست به بررسی وضعیت مدیریتی ایشان بپردازم اما سری به وضعیت بانکهای کشاورزی در شهرستانهای کهگیلویه ، لیکک ، بویراحمد و ... بزنید و خوب تحقیق کنید آنگاه میفهمید که چه فجایعی در این چند سال در بانکهای کشاورزی استان ایشان به بار آورده است ولبته این از هنرهای مدیریتی ایشان بوده که امروز فرد خوشنامی هم خوانده می شود !

عصردنا : اولا ایشان بازنشسته شده اند عزل نشده اند ،رضایت مردم و ارباب رجوع از ایشان و ماندگاری ایشان در هشت سال در صندلی مدیرعاملی استان بهترین دلیل برخوشنام ایشان نیست ؟ 
و نکته پایانی این مطلب نیز اینکه در حال حاضر فعالیت خود را در باغ برای احیاء روح و جسم اغاز و امیدوارم که این حرکت اغازی در پایان مسیر خدمتی انهم از نوع خدمت به خویشتن پس از خدمت به جامعه باشد اگرچه این مسیر نیز خود خدمتی در قالب دیگر است.